Mám problém, kam mám zavolať?
Kto mi pomôže?

POMOC EXISTUJE

PROJEKT BRIDGE

Bezplatné a anonymné terapeutické intervencie pri problémoch s CSAM

Máte obavy zo svojich sexuálnych túžob týkajúcich sa maloletých a chcete bezplatnú anonymnú pomoc?

Projekt Bridge je určený pre Vás, ak:

  •  Máte 18 rokov a viac
  • Viete písať v angličtine, španielčine, nemčine, švédčine, fínčine, češtine alebo slovenčine
  • Počas posledných šiestich mesiacov ste použili obrázky, fotografie alebo videá detí na sexuálne účely, tzv. materiál sexuálneho zneužívania detí (CSAM)
  • Chcete prispieť k rozšíreniu vedomostí o tom, aké je to hľadať a získať pomoc pri svojich problémoch súvisiacich so sexuálnym záujmom o deti? 
Projekt Bridge poskytuje bezplatné a anonymné terapeutické intervencie pre tých, ktorí majú problémy s užívaním CSAM. Pomáha jednotlivcom, ktorí sa obávajú svojho sexuálneho správania voči deťom, poskytnúť širší prístup k zdravotnej starostlivosti a individuálnym intervenciám, ktoré im môžu pomôcť prekonať ťažkosti a obavy a viesť k zlepšeniu kvality života. Projekt Bridge sa snaží prispieť k prevencii sexuálneho zneužívania detí prostredníctvom posilnenia na mieru šitých zdravotníckych služieb.
Registrácia do Projektu Bridge je dostupná pomocou odkazu: www.iterapi.se/sites/bridge/lang/sk alebo prostredníctvom onion linku cez prehliadač Tor, aby bola zaistená bezpečnosť účastníkov https://6wvybf7ub3xk5ow66wt7os3aovbzoo2eei6vjirvhvvkmqg4alnezzid.onion/bridge/lang/cs. Nábor do Projektu Bridge prebieha do 21. júla 2024.